
Сальник колінвалу 19034635B (CORTECO)
381 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19034635B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19034635B |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Primera, Navara, Pick Up, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴



