
Сальник розподілвалу 19026016B (CORTECO)
260 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19026016B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19026016B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Prelude, Accord, Shuttle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



