
Сальник вісі приводу 12016792B (CORTECO)
1 912 ₴
- В наявності
- Код: COR12016792B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вісі приводу
Трансмісія
Трансмісія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Lamborghini |
| Код запчастини | 12016792B |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 912 ₴



