
Сальник колінвалу 19025980B (CORTECO)
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19025980B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19025980B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 36.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-3, MX-5, Xedos, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



