
Сальник колінвалу 20033872B (CORTECO)
855 ₴
- В наявності
- Код: COR20033872B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20033872B |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, Touareg, Multivan, Jetta, A4, A6, A8, Transporter, Passat, TT, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴






