
Сальник розподілвалу 12011842B (CORTECO)
235 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12011842B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12011842B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Hijet, Charade |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴



