
Сальник колінвалу 12016918B (CORTECO)
1 265 ₴
- В наявності
- Код: COR12016918B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12016918B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 159 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Peugeot, Jaguar, Nissan, Audi, Lancia, Opel, BMW, Volkswagen, Fiat, Iveco, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 10, Boxer, 3, Ducato, 100, Jumper, Kadett, Heckflosse, Escort, Sunny, Espero, Calibra, 164, Primera, Fiesta, AMI, Thema, 19, 20, 126, Trafic, G-Class, 146, 155, Master, Spider, 500, B3, S-Class, Consul, S-Type, Astra, Movano, Daily, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴



