
Сальник розподілвалу 12013865B (CORTECO)
403 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12013865B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12013865B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Volvo, Volkswagen, Toyota, Opel, Audi, Peugeot, Bentley, BMW, Isuzu, Ford, Mercedes-Benz, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 626, 33, 3, 480, 106, BX, 11, 2.5-3.2, 7-Series, 124, 2500-3.3, Passat, CAMPO , Espace, 1502-2002, 80, Laguna, Prado, Carisma, 405, Sport Spider, 911, 19, 20, Rapid, Alfasud, Trafic, G-Class, 440, Trooper, 21, Manta, Fuego, 155, Master, Clio, Granada, 460, 4Runner, Megane, Spider, S-Class, Alfetta, CX, GT, Continental, S40, V40, Safrane, 25, Super 5, B7, Hilux, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴





