
Сальник колінвалу 12016529B (CORTECO)
425 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12016529B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12016529B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Palio, Stilo, Ypsilon, 500x, 500l, Punto, Tempra, Linea, 500 C, Tipo, Grande Punto, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴



