
Сальник колінвалу 19036715B (CORTECO)
518 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19036715B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19036715B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Alhambra, Altea, Multivan, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 ₴



