
Сальник колінвалу 19036885B (CORTECO)
708 ₴
- В наявності
- Код: COR19036885B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19036885B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Mini Clubvan, 7-Series, Clubman, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴



