
Сальник колінвалу 12011305B (CORTECO)
223 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12011305B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12011305B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Tipo, Delta, Punto, Golf, Palio, Ypsilon, Uno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴



