
Сальник розподілвалу 12011310B (CORTECO)
371 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12011310B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12011310B |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Toyota, Opel, Lancia, BMW, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Ascona, Tipo, 3, Vario, Corolla, 1500-2000, C25, Punto, Uno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴



