
Сальник колінвалу 19036539B (CORTECO)
1 541 ₴
- В наявності
- Код: COR19036539B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19036539B |
| Висота | 15.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 195 мм |
| Внутрішній діаметр | 106 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Peugeot, Ford, Fiat, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Boxer, Mondeo, Ducato, Jumper, Transit, Transit Custom, Defender |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 541 ₴


