
Сальник колінвалу 19034128B (CORTECO)
902 ₴
- В наявності
- Код: COR19034128B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19034128B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | e, 626, 3, 323, Carnival, CX-7, Terracan, 6, 929 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴


