
Сальник колінвалу 20018713B (CORTECO)
785 ₴
- В наявності
- Код: COR20018713B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20018713B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Alfa Romeo, Opel, Nissan, Audi, Honda, BMW, Ford, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Interstar, 3, 100, Omega, Kadett, 124, Simca 1501, Espace, Laguna, Primastar, 19, Trafic, 21, 155, Master, Civic, Mondeo, Movano, Safrane, Corsa, Vivaro, 6, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 785 ₴




