
Сальник розподілвалу 12015711B (CORTECO)
480 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR12015711B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12015711B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Volkswagen, Opel, Audi, Lancia, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, 33, Bravo, Omega, Stilo, Passat, Phaeton, Calibra, Punto, 9-3, 9-5, Frontera, Alfasud, Touareg, Zafira, A6, A8, 145, 146, 155, Thesis, Spider, Ascona, GT, Astra, Coupe, Vectra, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴





