
Сальник колінвалу 19016606B (CORTECO)
323 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR19016606B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19016606B |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Urvan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴



