
Сальник колінвалу 19026099B (CORTECO)
818 ₴
- В наявності
- Код: COR19026099B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19026099B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 8.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Внутрішній діаметр | 84 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Silvia, 100NX, FX, 200SX, Primera, Almera, Navara, Pick Up, Maxima, Terrano, Pathfinder, 300ZX, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴




