
Сальник колінвалу 19036731B (CORTECO)
969 ₴
- В наявності
- Код: COR19036731B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19036731B |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 11.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Trafic, Scenic, Megane, Master, Qashqai, Koleos, Navara, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 969 ₴




