
Сальник колінвалу 01029717B (CORTECO)
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: COR01029717B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 01029717B |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, 124, Sprinter, SL, T1, R-Class, CLC-Class, SLR, A-Class, G-Class, Golf, S-Class, Viano, T1/TN, Vito |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴


