
Сальник колінвалу 20034699B (CORTECO)
907 ₴
- В наявності
- Код: COR20034699B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 20034699B |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 115 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, C-Class, Vario |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907 ₴





