
Сальник колінвалу 12032019B (CORTECO)
2 367 ₴
- В наявності
- Код: COR12032019B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу
Прокладки двигуна
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12032019B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367 ₴





