
Сальник приводного валу 19035129B (CORTECO)
630 ₴
- В наявності
- Код: COR19035129B
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19035129B |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 80.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Prado, Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴




