
Сайлентблок заднього важеля 11136 (FEBI)
212 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: FE11136
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сайлентблок заднього важеля
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 11136 |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124, 190 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴

