
Сайлентблок балки підвіски 19928 (FEBI)
835 ₴
- В наявності
- Код: FE19928
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сайлентблок балки підвіски
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 19928 |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Toledo, Fabia, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴

