
Втулка валу, 075.043 (SAMPA)
213 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: SMP075043
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
втулка валу,
Аналоги
18013
4 230 0180 00
34288606300
Оригінальні номери
SAF 4 230 0180 00
SAF 4230018000
Різне: Барабанне гальмо
Аналоги
18013
4 230 0180 00
34288606300
Оригінальні номери
SAF 4 230 0180 00
SAF 4230018000
Різне: Барабанне гальмо
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 075.043 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴

