втулка вала гальмівного FRH
Оригінальні номери
FRUEHAUF AEJA0441001
вали гальмівні і р/к
Оригінальні номери
FRUEHAUF AEJA0441001
вали гальмівні і р/к
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 090.011 |
| Виробник | Sampa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Висота | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 40.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 51.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴


