
Сальник балансира Scania 1.16395 (Diesel Technic)
401 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DT116395
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник балансира Scania
Аналоги
12011088B
Оригінальні номери
CORTECO 12011088B
SCANIA 1386227
Елементи редукторів мосту
Аналоги
12011088B
Оригінальні номери
CORTECO 12011088B
SCANIA 1386227
Елементи редукторів мосту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кросс-номери | Corteco 12011088B; Scania 1386227 |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴

