
Комплект гальмівних колодок передн MASERATI LEVANTE 3.0/3.0D 06.16- 2297701 (TEXTAR)
6 537 ₴
- В наявності
- Код: TXT2297701
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн MASERATI LEVANTE 3.0/3.0D 06.16-
Аналоги
LP3634
Оригінальні номери
MASERATI 673004427
Колодки гальмівні
Аналоги
LP3634
Оригінальні номери
MASERATI 673004427
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Код запчастини | 2297701 |
| Ширина | 192.5 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 21.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Maserati |
| Сумісність з моделлю | Levante |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 537 ₴


