
Комплект гальмівних колодок передн , NISSAN CUBE, MICRA II, MICRA III, NOTE, TIIDA 1.0-1.8 08.92-12.12 GDB3577 (TRW)
1 538 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3577
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , NISSAN CUBE, MICRA II, MICRA III, NOTE, TIIDA 1.0-1.8 08.92-12.12
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GDB3577 |
| Ширина | 144.3 мм |
| Висота | 49.1 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538 ₴

