
Колодки гальм. Ford Transit GDB1724 (TRW)
2 073 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1724
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальм. Ford Transit
Аналоги
FVR1928
Колодки гальмівні
Аналоги
FVR1928
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1724 |
| Ширина | 164.8 мм |
| Висота | 66.8 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Amarok, Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 073 ₴



