
Комплект гальмівних колодок задн , AUDI Q7 PORSCHE CAYENNE 3.0D-6.0D 10.03-08.15 GDB1652 (TRW)
2 593 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1652
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , AUDI Q7 PORSCHE CAYENNE 3.0D-6.0D 10.03-08.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GDB1652 |
| Ширина | 112.2 мм |
| Висота | 73.2 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 593 ₴



