
Комплект гальмівних колодок передн , FIAT PUNTO LANCIA Y 1.1-1.7D 01.94-04.06 GDB1307 (TRW)
1 813 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB1307
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , FIAT PUNTO LANCIA Y 1.1-1.7D 01.94-04.06
Аналоги
0 986 424 690
C1W027
C1W027ABE-P
LP1703
573064J
Оригинальные номера
HELLA 8DB 355 009-031
KAWE 0752 22
Brembo P 85 067
A.B.S. 37448
FTE BL1767A2
BOSCH 0 986 424 690
FERODO FDB1709
AKRON-MALÒ 1050785
FEBI 116218
BREMSI BP3121
EUROBRAKE 5502224780
Blue Print ADV184273
KAWE 0752 02
AUDI 4B0 698 151L
BORG & BECK BBP1780
AUDI 4B0 698 151S
AUDI 4B0698151D
GIRLING 6113811
AUDI 4B0698151K
AUDI 4B0698151
AUDI 4B3698151
GIRLING 6115051
JAPANPARTS PA-0912AF
DELPHI LP1903
FEBI 16456
JURID 573064J
FTE 9010337
ICER 181571
BREMSI BP3151
HELLA PAGID 8DB 355 009-031
ABE C1A050ABE
ASHIKA 50-00-0912
ATE 13.0460-2875.2
DON PCP2112
FOMAR FO 903581
LPR 05P1121
EUROREPAR 1639375280
AUDI 3D0 698 151B
BORG & BECK BBP2199
JAPKO 500912
AUDI 4B0698151B
CHAMPION 573064CH
DENCKERMANN B111045
Колодки гальмівні
Аналоги
0 986 424 690
C1W027
C1W027ABE-P
LP1703
573064J
Оригинальные номера
HELLA 8DB 355 009-031
KAWE 0752 22
Brembo P 85 067
A.B.S. 37448
FTE BL1767A2
BOSCH 0 986 424 690
FERODO FDB1709
AKRON-MALÒ 1050785
FEBI 116218
BREMSI BP3121
EUROBRAKE 5502224780
Blue Print ADV184273
KAWE 0752 02
AUDI 4B0 698 151L
BORG & BECK BBP1780
AUDI 4B0 698 151S
AUDI 4B0698151D
GIRLING 6113811
AUDI 4B0698151K
AUDI 4B0698151
AUDI 4B3698151
GIRLING 6115051
JAPANPARTS PA-0912AF
DELPHI LP1903
FEBI 16456
JURID 573064J
FTE 9010337
ICER 181571
BREMSI BP3151
HELLA PAGID 8DB 355 009-031
ABE C1A050ABE
ASHIKA 50-00-0912
ATE 13.0460-2875.2
DON PCP2112
FOMAR FO 903581
LPR 05P1121
EUROREPAR 1639375280
AUDI 3D0 698 151B
BORG & BECK BBP2199
JAPKO 500912
AUDI 4B0698151B
CHAMPION 573064CH
DENCKERMANN B111045
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1307 |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴



