
Сальник коленвала (задний) Skoda Fabia 1.0/1.4 99-03 (42x58x8) 290.760 (ELRING)
364 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL290760
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала (задний) Skoda Fabia 1.0/1.4 99-03 (42x58x8)
Оригінальні номери
CORECO 12015560B
WILMINK GROUP WG1163102
WILMINK GROUP WG1183272
WILMINK GROUP WG2261229
VICTOR REINZ 81-36787-00
PAYEN NA5306
VIKA 11030162301
WILMINK GROUP WG1087515
AUDI 047103085
WILMINK GROUP WG1766409
SKT 046008V
SWAG 33 10 6931
AUDI 047 103 085
AJUSA 15019300
WILMINK GROUP WG1223466
STELLOX 34-00178-SX
BGA OS5346
GLASER P7623001
SWAG 33106931
STELLOX 3400178SX
VICTOR REINZ 813678700
WILMINK GROUP WG1250300
WILMINK GROUP WG1004526
SKT 046008-V
GLASER P76230-01
VIKA 11030162901
FEBI 179743
AKRON-MALÒ 715PRDA
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 12015560B
WILMINK GROUP WG1163102
WILMINK GROUP WG1183272
WILMINK GROUP WG2261229
VICTOR REINZ 81-36787-00
PAYEN NA5306
VIKA 11030162301
WILMINK GROUP WG1087515
AUDI 047103085
WILMINK GROUP WG1766409
SKT 046008V
SWAG 33 10 6931
AUDI 047 103 085
AJUSA 15019300
WILMINK GROUP WG1223466
STELLOX 34-00178-SX
BGA OS5346
GLASER P7623001
SWAG 33106931
STELLOX 3400178SX
VICTOR REINZ 813678700
WILMINK GROUP WG1250300
WILMINK GROUP WG1004526
SKT 046008-V
GLASER P76230-01
VIKA 11030162901
FEBI 179743
AKRON-MALÒ 715PRDA
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 290.760 |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Lupo, Fabia, Octavia, Felicia, 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴




