
Прокладка головки циліндра 150441 (ELRING)
2 177 ₴
- В наявності
- Код: EL150441
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
TRISCAN 50185150
WILMINK GROUP WG1228549
WILMINK GROUP WG1189344
PAYEN AG8820
WILMINK GROUP WG1103481
WILMINK GROUP WG1449504
TRISCAN 50185147
WILMINK GROUP WG1002937
AJUSA 10178410
WILMINK GROUP WG1758619
AUDI 070 103 383 N
BGA CH9583A
WILMINK GROUP WG2328885
WILMINK GROUP WG1177813
ET EngineTeam TH0084BT
AUDI 070103383N
VICTOR REINZ 613610510
VICTOR REINZ 61-36105-10
FAI AutoParts HG1413A
WXQP 120953
WILMINK GROUP WG1756844
AJUSA 10163010
BGA CH0575A
WXQP 313501
AUDI 070 103 383 K
AUDI 070103383K
WILMINK GROUP WG1087473
TRISCAN 501-85150
CORTECO 415526P
TRISCAN 501-85147
WILMINK GROUP WG1449320
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
TRISCAN 50185150
WILMINK GROUP WG1228549
WILMINK GROUP WG1189344
PAYEN AG8820
WILMINK GROUP WG1103481
WILMINK GROUP WG1449504
TRISCAN 50185147
WILMINK GROUP WG1002937
AJUSA 10178410
WILMINK GROUP WG1758619
AUDI 070 103 383 N
BGA CH9583A
WILMINK GROUP WG2328885
WILMINK GROUP WG1177813
ET EngineTeam TH0084BT
AUDI 070103383N
VICTOR REINZ 613610510
VICTOR REINZ 61-36105-10
FAI AutoParts HG1413A
WXQP 120953
WILMINK GROUP WG1756844
AJUSA 10163010
BGA CH0575A
WXQP 313501
AUDI 070 103 383 K
AUDI 070103383K
WILMINK GROUP WG1087473
TRISCAN 501-85150
CORTECO 415526P
TRISCAN 501-85147
WILMINK GROUP WG1449320
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.441 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.35 мм |
| Товщина після затягування | 1.35 мм |
| Проекція поршня від | 0.66 мм |
| Проекція поршня до | 0.72 мм |
| Діаметр | 81.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 177 ₴


