
Прокладка головки циліндра 461831 (ELRING)
1 086 ₴
- В наявності
- Код: EL461831
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ET EngineTeam TH0044BT
ELWIS ROYAL 0056063
ET EngineTeam TH0044BTVR1
FA1 EC1100912
FA1 EC1100-912
FAI AutoParts HG1331
WILMINK GROUP WG2134047
GUARNITAUTO 104786-5250
VIKA 11030153001
VICTOR REINZ 613604500
ET EngineTeam TH0044
WILMINK GROUP WG1227519
WILMINK GROUP WG1087579
ZEKKERT DI-1080
STELLOX 1125107SX
WILMINK GROUP WG1003783
ZEKKERT DI1080
AUDI 03E103383H
STELLOX 11-25107-SX
WILMINK GROUP WG1177672
BGA CH0519
RIDEX 318G0167
VICTOR REINZ 61-36045-00
CORTECO 414160P
PATRON PG20393
Stark SKGCH-0470166
WILMINK GROUP WG1160144
WILMINK GROUP WG1929900
Stark SKGCH0470166
WILMINK GROUP WG1103476
PATRON PG2-0393
AJUSA 10162200
GUARNITAUTO 1047863850
PAYEN AF5990
WILMINK GROUP WG1439809
AUDI 03E 103 383 H
ELRING 461831
ELWIS ROYAL 56063
WILMINK GROUP WG2328907
GUARNITAUTO 104786-3850
WILMINK GROUP WG2297104
ELRING 461.831
WILMINK GROUP WG1756776
GUARNITAUTO 1047865250
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ET EngineTeam TH0044BT
ELWIS ROYAL 0056063
ET EngineTeam TH0044BTVR1
FA1 EC1100912
FA1 EC1100-912
FAI AutoParts HG1331
WILMINK GROUP WG2134047
GUARNITAUTO 104786-5250
VIKA 11030153001
VICTOR REINZ 613604500
ET EngineTeam TH0044
WILMINK GROUP WG1227519
WILMINK GROUP WG1087579
ZEKKERT DI-1080
STELLOX 1125107SX
WILMINK GROUP WG1003783
ZEKKERT DI1080
AUDI 03E103383H
STELLOX 11-25107-SX
WILMINK GROUP WG1177672
BGA CH0519
RIDEX 318G0167
VICTOR REINZ 61-36045-00
CORTECO 414160P
PATRON PG20393
Stark SKGCH-0470166
WILMINK GROUP WG1160144
WILMINK GROUP WG1929900
Stark SKGCH0470166
WILMINK GROUP WG1103476
PATRON PG2-0393
AJUSA 10162200
GUARNITAUTO 1047863850
PAYEN AF5990
WILMINK GROUP WG1439809
AUDI 03E 103 383 H
ELRING 461831
ELWIS ROYAL 56063
WILMINK GROUP WG2328907
GUARNITAUTO 104786-3850
WILMINK GROUP WG2297104
ELRING 461.831
WILMINK GROUP WG1756776
GUARNITAUTO 1047865250
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 461.831 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.62 мм |
| Товщина після затягування | 0.62 мм |
| Діаметр | 77.1 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴


