Прокладка ГБЦ BMW 3/5/7/X3/X5 2.5D/3.0D 01-10 (3 мітки) (1.65 mm) M57 D30 428.460 (ELRING)
3 221 ₴
- В наявності
- Код: EL428460
Прокладка ГБЦ BMW 3/5/7/X3/X5 2.5D/3.0D 01-10 (3 мітки) (1.65 mm) M57 D30 428.460 (ELRING)В наявності
3 221 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3/5/7/X3/X5 2.5D/3.0D 01-10 (3 мітки)(1.65 mm) M57 D30
Оригінальні номери
GOETZE 30-029113-00
TRISCAN 5011742
MOTIVE HGB9073
GOETZE 3002911300
TRISCAN 501-1742
WILMINK GROUP WG1103531
FAI AutoParts HG1393B
WILMINK GROUP WG1087102
GLASER H21855-20
BMW 11 12 7 788 589
WILMINK GROUP WG1177828
VICTOR REINZ 61-36620-20
WILMINK GROUP WG1756946
WILMINK GROUP WG2297022
WILMINK GROUP WG1003160
VICTOR REINZ 613662020
GUARNITAUTO 1022775253
GLASER H2185520
BGA CH1513B
BMW 11127788589
PAYEN AG9020
GUARNITAUTO 102277-5253
WILMINK GROUP WG1228192
CORECO 415127P
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
GOETZE 30-029113-00
TRISCAN 5011742
MOTIVE HGB9073
GOETZE 3002911300
TRISCAN 501-1742
WILMINK GROUP WG1103531
FAI AutoParts HG1393B
WILMINK GROUP WG1087102
GLASER H21855-20
BMW 11 12 7 788 589
WILMINK GROUP WG1177828
VICTOR REINZ 61-36620-20
WILMINK GROUP WG1756946
WILMINK GROUP WG2297022
WILMINK GROUP WG1003160
VICTOR REINZ 613662020
GUARNITAUTO 1022775253
GLASER H2185520
BGA CH1513B
BMW 11127788589
PAYEN AG9020
GUARNITAUTO 102277-5253
WILMINK GROUP WG1228192
CORECO 415127P
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 428.460 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.65 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.94 мм |
| Проекція поршня до | 1.04 мм |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 221 ₴

