Прокладка ГБЦ Hyundai Sonata/Kia Sportage 2.0CRDi 01- Ø84,50mm, 1.20mm, (2 метки) 442.880 (ELRING)
1 416 ₴
- В наявності
- Код: EL442880
Прокладка ГБЦ Hyundai Sonata/Kia Sportage 2.0CRDi 01- Ø84,50mm, 1.20mm, (2 метки) 442.880 (ELRING)В наявності
1 416 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Hyundai Sonata/Kia Sportage 2.0CRDi 01- Ø84,50mm, 1.20mm, (2 метки)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1228225
VICTOR REINZ 61-10010-10
HERTH+BUSS J1250536
ELRING 703100
PAYEN AG7930
Hyundai 2231127411
WILMINK GROUP WG1245685
Hyundai 22311-27411
TRISCAN 5015557
WILMINK GROUP WG1704716
WILMINK GROUP WG1757180
NPS H125I51
RED-LINE 34HY043
BGA CH8571A
MOTIVE HGU281
CORTECO 415165P
WILMINK GROUP WG1177774
Hyundai 22311-27010
GUARNITAUTO 102044-5252
WILMINK GROUP WG1449285
GLASER H40767-10
Hyundai 2231127010
ELRING 703.100
WILMINK GROUP WG1449572
FAI AutoParts HG2129A
WILMINK GROUP WG1033290
VICTOR REINZ 615339510
WILMINK GROUP WG1754964
Stark SKGCH0470075
GUARNITAUTO 1020445252
GLASER H11070-10
Hyundai 22311-27011
Hyundai 2231127410
WILMINK GROUP WG2133587
WILMINK GROUP WG1244024
WILMINK GROUP WG1192738
TRISCAN 501-5557
GLASER H1107010
WILMINK GROUP WG1002888
Hyundai 22311-27410
GLASER H4076710
Stark SKGCH-0470075
VICTOR REINZ 611001010
Hyundai 2231127011
AJUSA 10183810
VICTOR REINZ 61-53395-10
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1228225
VICTOR REINZ 61-10010-10
HERTH+BUSS J1250536
ELRING 703100
PAYEN AG7930
Hyundai 2231127411
WILMINK GROUP WG1245685
Hyundai 22311-27411
TRISCAN 5015557
WILMINK GROUP WG1704716
WILMINK GROUP WG1757180
NPS H125I51
RED-LINE 34HY043
BGA CH8571A
MOTIVE HGU281
CORTECO 415165P
WILMINK GROUP WG1177774
Hyundai 22311-27010
GUARNITAUTO 102044-5252
WILMINK GROUP WG1449285
GLASER H40767-10
Hyundai 2231127010
ELRING 703.100
WILMINK GROUP WG1449572
FAI AutoParts HG2129A
WILMINK GROUP WG1033290
VICTOR REINZ 615339510
WILMINK GROUP WG1754964
Stark SKGCH0470075
GUARNITAUTO 1020445252
GLASER H11070-10
Hyundai 22311-27011
Hyundai 2231127410
WILMINK GROUP WG2133587
WILMINK GROUP WG1244024
WILMINK GROUP WG1192738
TRISCAN 501-5557
GLASER H1107010
WILMINK GROUP WG1002888
Hyundai 22311-27410
GLASER H4076710
Stark SKGCH-0470075
VICTOR REINZ 611001010
Hyundai 2231127011
AJUSA 10183810
VICTOR REINZ 61-53395-10
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 442.880 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Проекція поршня від | 0.337 мм |
| Проекція поршня до | 0.44 мм |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Carens, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416 ₴

