
Прокладка ГБЦ Citroen Berlingo/Fiat Scudo/Peugeot Expert 1.6 HDi 07- (3 метки) (1.3 mm) 718.321 (ELRING)
1 169 ₴
- В наявності
- Код: EL718321
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Citroen Berlingo/Fiat Scudo/Peugeot Expert 1.6 HDi 07- (3 метки) (1.3 mm)
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1178033
WILMINK GROUP WG2133554
CITROËN 0209.JG
WILMINK GROUP WG1923372
GUARNITAUTO 1015355252
WILMINK GROUP WG1103635
WILMINK GROUP WG1321184
FORD AV6Q6051BC
MITSUBISHI MN982458
BGA CH2301A
FORD 1866562
VOLVO 31330925
HERTH+BUSS J1253084
GLASER H4059510
FORD 1698965
TRISCAN 501-55106
WILMINK GROUP WG1701231
CORTECO 49366745
FORD 1 698 965
CORTECO 49409417
FORD AV6Q6051BD
GLASER H8483710
PAYEN AH7250
WILMINK GROUP WG2133549
WILMINK GROUP WG1929811
WILMINK GROUP WG1321169
WILMINK GROUP WG1704487
FAI AutoParts HG1632A
FORD AV6Q-6051-BD
CITROËN 0209JG
VICTOR REINZ 61-37940-10
FORD 1 866 562
WILMINK GROUP WG1929826
OPEL 3646405
WILMINK GROUP WG1449734
VICTOR REINZ 613794010
GUARNITAUTO 101535-5252
OPEL 3 646 405
TRISCAN 50155106
VOLVO 31 430 471
WILMINK GROUP WG1321174
GLASER H40595-10
CITROËN 0209.JP
GLASER H84837-10
VICTOR REINZ 611003910
CITROËN 0209JP
FORD AV6Q-6051-BC
ELRING 718.321
VICTOR REINZ 61-10039-10
WILMINK GROUP WG1497516
AJUSA 10194510
ELRING 718321
WILMINK GROUP WG1757071
CITROËN 9676157980
VOLVO 31430471
NE 200037000904
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1178033
WILMINK GROUP WG2133554
CITROËN 0209.JG
WILMINK GROUP WG1923372
GUARNITAUTO 1015355252
WILMINK GROUP WG1103635
WILMINK GROUP WG1321184
FORD AV6Q6051BC
MITSUBISHI MN982458
BGA CH2301A
FORD 1866562
VOLVO 31330925
HERTH+BUSS J1253084
GLASER H4059510
FORD 1698965
TRISCAN 501-55106
WILMINK GROUP WG1701231
CORTECO 49366745
FORD 1 698 965
CORTECO 49409417
FORD AV6Q6051BD
GLASER H8483710
PAYEN AH7250
WILMINK GROUP WG2133549
WILMINK GROUP WG1929811
WILMINK GROUP WG1321169
WILMINK GROUP WG1704487
FAI AutoParts HG1632A
FORD AV6Q-6051-BD
CITROËN 0209JG
VICTOR REINZ 61-37940-10
FORD 1 866 562
WILMINK GROUP WG1929826
OPEL 3646405
WILMINK GROUP WG1449734
VICTOR REINZ 613794010
GUARNITAUTO 101535-5252
OPEL 3 646 405
TRISCAN 50155106
VOLVO 31 430 471
WILMINK GROUP WG1321174
GLASER H40595-10
CITROËN 0209.JP
GLASER H84837-10
VICTOR REINZ 611003910
CITROËN 0209JP
FORD AV6Q-6051-BC
ELRING 718.321
VICTOR REINZ 61-10039-10
WILMINK GROUP WG1497516
AJUSA 10194510
ELRING 718321
WILMINK GROUP WG1757071
CITROËN 9676157980
VOLVO 31430471
NE 200037000904
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 718.321 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.634 мм |
| Проекція поршня до | 0.684 мм |
| Діаметр | 76.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Toyota, Opel, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, C-Max, Transit Connect, C3, C30, C4, C5, Partner, Transit Courier, Traveller , Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, Proace City Verso, 408, Focus, 207, 208, Grandland / Grandland X, Combo, 508, C-Elysee, S-Max, V40, V50, S60, V70, Mondeo, S80, ASX, Proace, Proace City, Crossland X / Crossland, Scudo, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴


