
Прокладка головки циліндра 008832 (ELRING)
1 326 ₴
- В наявності
- Код: EL008832
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 613585520
FAI AutoParts HG1481B
WILMINK GROUP WG1002744
OPEL 5607877
WILMINK GROUP WG2047086
WILMINK GROUP WG1460532
FIAT 46771928
WILMINK GROUP WG1244882
ELWIS ROYAL 42701
WILMINK GROUP WG1758576
ELWIS ROYAL 0042701
CORTECO 415103P
ELRING 843.863
PAYEN AD5860
FIAT 55195911
WILMINK GROUP WG1003255
FIAT 55201695
GUARNITAUTO 100259-3853
OPEL 56 07 877
GUARNITAUTO 1002593853
MOTIVE HGA575
WILMINK GROUP WG1103451
WILMINK GROUP WG1177580
OPEL 55 195 911
FIAT 55190352
OPEL 93183227
ELRING 843863
ALFA ROMEO 55 201 695
WILMINK GROUP WG1449451
BGA CH1510B
WILMINK GROUP WG1087326
VICTOR REINZ 61-35855-20
OPEL 93 183 227
WILMINK GROUP WG1160017
ELRING 008.832
FAI AutoParts HG1194B
ELRING 008832
WILMINK GROUP WG1228171
WILMINK GROUP WG1087315
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 613585520
FAI AutoParts HG1481B
WILMINK GROUP WG1002744
OPEL 5607877
WILMINK GROUP WG2047086
WILMINK GROUP WG1460532
FIAT 46771928
WILMINK GROUP WG1244882
ELWIS ROYAL 42701
WILMINK GROUP WG1758576
ELWIS ROYAL 0042701
CORTECO 415103P
ELRING 843.863
PAYEN AD5860
FIAT 55195911
WILMINK GROUP WG1003255
FIAT 55201695
GUARNITAUTO 100259-3853
OPEL 56 07 877
GUARNITAUTO 1002593853
MOTIVE HGA575
WILMINK GROUP WG1103451
WILMINK GROUP WG1177580
OPEL 55 195 911
FIAT 55190352
OPEL 93183227
ELRING 843863
ALFA ROMEO 55 201 695
WILMINK GROUP WG1449451
BGA CH1510B
WILMINK GROUP WG1087326
VICTOR REINZ 61-35855-20
OPEL 93 183 227
WILMINK GROUP WG1160017
ELRING 008.832
FAI AutoParts HG1194B
ELRING 008832
WILMINK GROUP WG1228171
WILMINK GROUP WG1087315
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 008.832 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.02 мм |
| Товщина після затягування | 1.02 мм |
| Проекція поршня від | 0.201 мм |
| Проекція поршня до | 0.295 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, GT, Astra, Bravo, 159, Zafira, Croma, 9-3, 9-5, Stilo, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴

