
Сальник АКПП Skoda Octavia I/II/III 1.2-2.0D 03- 890.100 (ELRING)
214 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL890100
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник АКПП Skoda Octavia I/II/III 1.2-2.0D 03-
Оригінальні номери
CORECO 01035821B
WILMINK GROUP WG1967420
AUDI 0AM301189C
AUDI 0AM 301 189 E
WILMINK GROUP WG1221000
AUDI 0AM301189E
AUDI 0AM 301 189 C
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
CORECO 01035821B
WILMINK GROUP WG1967420
AUDI 0AM301189C
AUDI 0AM 301 189 E
WILMINK GROUP WG1221000
AUDI 0AM301189E
AUDI 0AM 301 189 C
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 890.100 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴

