
Прокладка ГБЦ Opel Astra G 1.4 16 V 98-05 239.394 (ELRING)
1 037 ₴
- В наявності
- Код: EL239394
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Opel Astra G 1.4 16 V 98-05
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228454
WILMINK GROUP WG1736891
WILMINK GROUP WG1244711
OPEL 09 129 935
PAYEN AB5360
WILMINK GROUP WG1159933
WILMINK GROUP WG2133750
WILMINK GROUP WG1003772
ELRING 239.394
GAZO GZ-A2536
VICTOR REINZ 61-34235-00
WILMINK GROUP WG1757232
OPEL 09129935
WILMINK GROUP WG1176572
GAZO GZA2536
VICTOR REINZ 613423500
WILMINK GROUP WG1003773
OPEL 6 07 410
GUARNITAUTO 1035705250
WILMINK GROUP WG1103427
WILMINK GROUP WG1176569
WILMINK GROUP WG2133749
ELWIS ROYAL 0042687
OPEL 607410
WILMINK GROUP WG1087371
ELRING 239394
WILMINK GROUP WG1930256
GUARNITAUTO 103570-5250
ELWIS ROYAL 42687
AJUSA 10146300
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1228454
WILMINK GROUP WG1736891
WILMINK GROUP WG1244711
OPEL 09 129 935
PAYEN AB5360
WILMINK GROUP WG1159933
WILMINK GROUP WG2133750
WILMINK GROUP WG1003772
ELRING 239.394
GAZO GZ-A2536
VICTOR REINZ 61-34235-00
WILMINK GROUP WG1757232
OPEL 09129935
WILMINK GROUP WG1176572
GAZO GZA2536
VICTOR REINZ 613423500
WILMINK GROUP WG1003773
OPEL 6 07 410
GUARNITAUTO 1035705250
WILMINK GROUP WG1103427
WILMINK GROUP WG1176569
WILMINK GROUP WG2133749
ELWIS ROYAL 0042687
OPEL 607410
WILMINK GROUP WG1087371
ELRING 239394
WILMINK GROUP WG1930256
GUARNITAUTO 103570-5250
ELWIS ROYAL 42687
AJUSA 10146300
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 239.394 |
| Товщина | 0.45 мм |
| Товщина після затягування | 0.45 мм |
| Діаметр | 79.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴


