Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (F10)/7 (F01/F02/F03/F04)/X5 (E70) 08- Ø84.70mm,1.55mm (2 метки) N57 D30 477.322 (ELRING)
3 747 ₴
- В наявності
- Код: EL477322
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (F10)/7 (F01/F02/F03/F04)/X5 (E70) 08- Ø84.70mm,1.55mm (2 метки) N57 D30 477.322 (ELRING)В наявності
3 747 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (F10)/7 (F01/F02/F03/F04)/X5 (E70) 08- Ø84.70mm,1.55mm (2 метки) N57 D30
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG1738A
BMW 11127809756
BMW 11 12 7 809 756
VICTOR REINZ 613808510
GLASER H4075010
WILMINK GROUP WG1449661
WILMINK GROUP WG1704686
GLASER H40750-10
BGA CH8543A
WILMINK GROUP WG2149261
WILMINK GROUP WG1245199
VICTOR REINZ 61-38085-10
WILMINK GROUP WG1991722
CORECO 83403043
WILMINK GROUP WG1148922
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
FAI AutoParts HG1738A
BMW 11127809756
BMW 11 12 7 809 756
VICTOR REINZ 613808510
GLASER H4075010
WILMINK GROUP WG1449661
WILMINK GROUP WG1704686
GLASER H40750-10
BGA CH8543A
WILMINK GROUP WG2149261
WILMINK GROUP WG1245199
VICTOR REINZ 61-38085-10
WILMINK GROUP WG1991722
CORECO 83403043
WILMINK GROUP WG1148922
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 477.322 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1.03 мм |
| Діаметр | 84.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 3, 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 747 ₴

