
Прокладка головки циліндра 658200 (ELRING)
3 462 ₴
- В наявності
- Код: EL658200
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-37635-10
WILMINK GROUP WG1177682
Stark SKGCH-0470263
FAI AutoParts HG1622A
WILMINK GROUP WG1755355
BMW 11 12 7 806 247
WILMINK GROUP WG1002912
WILMINK GROUP WG1758368
VICTOR REINZ 613763510
WILMINK GROUP WG1758371
BMW 11 12 8 506 129
PAYEN AG5020
WILMINK GROUP WG1103611
BGA CH8546A
GLASER H1145010
Stark SKGCH0470263
BMW 11127806247
BMW 11128506129
WILMINK GROUP WG1087537
GLASER H11450-10
RIDEX 318G0264
CORTECO 415414P
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
VICTOR REINZ 61-37635-10
WILMINK GROUP WG1177682
Stark SKGCH-0470263
FAI AutoParts HG1622A
WILMINK GROUP WG1755355
BMW 11 12 7 806 247
WILMINK GROUP WG1002912
WILMINK GROUP WG1758368
VICTOR REINZ 613763510
WILMINK GROUP WG1758371
BMW 11 12 8 506 129
PAYEN AG5020
WILMINK GROUP WG1103611
BGA CH8546A
GLASER H1145010
Stark SKGCH0470263
BMW 11127806247
BMW 11128506129
WILMINK GROUP WG1087537
GLASER H11450-10
RIDEX 318G0264
CORTECO 415414P
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 658.200 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 1.03 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3, D3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 462 ₴


