
Сальник колінвалу 260320 (ELRING)
780 ₴
- В наявності
- Код: EL260320
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригінальні номери
TOPRAN 208 000
SKT 047908-FAEL
WILMINK GROUP WG1767710
GLASER P7734601
FAST FT49814
MERCEDES 4709974300
MERCEDES A 626 997 01 46
RENAULT 101010216R
MERCEDES A 626 030 00 01
CORTECO 19036731B
FIAT 6000616591
SKT 047908FAEL
WILMINK GROUP WG1705678
RENAULT 7701476858
VICTOR REINZ 813851800
NISSAN 1351000Q0A
VICTOR REINZ 81-38518-00
NISSAN 13510-00Q0A
ELWIS ROYAL 8142648
TOPRAN 208000
WILMINK GROUP WG1225959
OPEL 93 161 608
OPEL 93161608
MERCEDES A6269970146
WILMINK GROUP WG1103959
WILMINK GROUP WG1754226
MERCEDES 470 997 43 00
MERCEDES A4709974300
MERCEDES A6260300001
MERCEDES 6269970146
FAI AutoParts OS1450
TRISCAN 8550 25005
MERCEDES 626 997 01 46
WILMINK GROUP WG1183289
DACIA 77 01 476 858
WILMINK GROUP WG1170274
OPEL 44 31 143
MERCEDES A 470 997 43 00
GLASER P77346-01
TRISCAN 855025005
BGA SK6350
RED-LINE 44NI016
WILMINK GROUP WG2330971
PAYEN NA5333
OPEL 4431143
FEBI 182538
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
TOPRAN 208 000
SKT 047908-FAEL
WILMINK GROUP WG1767710
GLASER P7734601
FAST FT49814
MERCEDES 4709974300
MERCEDES A 626 997 01 46
RENAULT 101010216R
MERCEDES A 626 030 00 01
CORTECO 19036731B
FIAT 6000616591
SKT 047908FAEL
WILMINK GROUP WG1705678
RENAULT 7701476858
VICTOR REINZ 813851800
NISSAN 1351000Q0A
VICTOR REINZ 81-38518-00
NISSAN 13510-00Q0A
ELWIS ROYAL 8142648
TOPRAN 208000
WILMINK GROUP WG1225959
OPEL 93 161 608
OPEL 93161608
MERCEDES A6269970146
WILMINK GROUP WG1103959
WILMINK GROUP WG1754226
MERCEDES 470 997 43 00
MERCEDES A4709974300
MERCEDES A6260300001
MERCEDES 6269970146
FAI AutoParts OS1450
TRISCAN 8550 25005
MERCEDES 626 997 01 46
WILMINK GROUP WG1183289
DACIA 77 01 476 858
WILMINK GROUP WG1170274
OPEL 44 31 143
MERCEDES A 470 997 43 00
GLASER P77346-01
TRISCAN 855025005
BGA SK6350
RED-LINE 44NI016
WILMINK GROUP WG2330971
PAYEN NA5333
OPEL 4431143
FEBI 182538
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 260.320 |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan, Fiat, Mercedes-Benz, Samsung |
| Сумісність з моделлю | C-Class, Koleos, Espace, Laguna, Primastar, QM5, Qashqai, Trafic, Master, X-Class, Megane, Movano, Vito, Scenic, Vivaro, NV300, Navara, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴








