
Сальник колінвалу 492060 (ELRING)
717 ₴
- В наявності
- Код: EL492060
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1752015
TOYOTA 90069-38025
SKT 410506-V
VICTOR REINZ 813937900
CORTECO 19036885B
SWAG 20102041
WILMINK GROUP WG1889754
WILMINK GROUP WG1005024
WILMINK GROUP WG1226040
SWAG 20 10 2041
GLASER P7767401
GAZO GZ-A1433
FEBI 102041
BMW 11 14 7 797 490
WILMINK GROUP WG1103964
GLASER P77674-01
WILMINK GROUP WG1183268
WILMINK GROUP WG1497603
BGA OS7306
SKT 410506V
TOPRAN 502072
VICTOR REINZ 81-39379-00
WILMINK GROUP WG1766466
TOYOTA 9006938025
PAYEN NA5298
BMW 11148599771
FAI AutoParts OS1623
WILMINK GROUP WG2226471
BMW 11 14 8 599 771
WILMINK GROUP WG1193120
BMW 11147797490
GAZO GZA1433
AIC 59325
TOPRAN 502 072
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1752015
TOYOTA 90069-38025
SKT 410506-V
VICTOR REINZ 813937900
CORTECO 19036885B
SWAG 20102041
WILMINK GROUP WG1889754
WILMINK GROUP WG1005024
WILMINK GROUP WG1226040
SWAG 20 10 2041
GLASER P7767401
GAZO GZ-A1433
FEBI 102041
BMW 11 14 7 797 490
WILMINK GROUP WG1103964
GLASER P77674-01
WILMINK GROUP WG1183268
WILMINK GROUP WG1497603
BGA OS7306
SKT 410506V
TOPRAN 502072
VICTOR REINZ 81-39379-00
WILMINK GROUP WG1766466
TOYOTA 9006938025
PAYEN NA5298
BMW 11148599771
FAI AutoParts OS1623
WILMINK GROUP WG2226471
BMW 11 14 8 599 771
WILMINK GROUP WG1193120
BMW 11147797490
GAZO GZA1433
AIC 59325
TOPRAN 502 072
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 492.060 |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Mini Clubvan, 7-Series, RAV4, Clubman, Auris, Avensis, D3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴




