Сальник колінвалу 227630 (ELRING)
583 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: EL227630
Сальник колінвалу 227630 (ELRING)В наявності
583 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
сальник колінвалу
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1766542
GLASER P7754701
LYNXauto SO-0277
Hyundai 214434A001
VICTOR REINZ 815349700
Hyundai 214434A800
LYNXauto SO0277
WILMINK GROUP WG1754187
WILMINK GROUP WG1267581
FAI AutoParts OS2169
GLASER P77547-01
Hyundai 21443-4A000
Hyundai 214434A000
WILMINK GROUP WG1004935
Hyundai 21443-4A001
VICTOR REINZ 81-53497-00
Hyundai 21443-4A800
WILMINK GROUP WG1250566
Прокладки двигателя
Оригинальные номера
WILMINK GROUP WG1766542
GLASER P7754701
LYNXauto SO-0277
Hyundai 214434A001
VICTOR REINZ 815349700
Hyundai 214434A800
LYNXauto SO0277
WILMINK GROUP WG1754187
WILMINK GROUP WG1267581
FAI AutoParts OS2169
GLASER P77547-01
Hyundai 21443-4A000
Hyundai 214434A000
WILMINK GROUP WG1004935
Hyundai 21443-4A001
VICTOR REINZ 81-53497-00
Hyundai 21443-4A800
WILMINK GROUP WG1250566
Прокладки двигателя
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 227.630 |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Висота | 9 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix55, H 1, Porter, Mohave, Sorento, H350, H-1 / Starex, K2500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583 ₴

