
Прокладка головки циліндра 058143 (ELRING)
2 857 ₴
- В наявності
- Код: EL058143
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
прокладка головки циліндра
Оригінальні номери
ELRING 058143
WILMINK GROUP WG1228478
WILMINK GROUP WG1758610
PAYEN AH5930
WILMINK GROUP WG1736990
CORTECO 415451P
WILMINK GROUP WG1449483
WILMINK GROUP WG1002913
VICTOR REINZ 61-37645-10
BMW 11127801699
BMW 11 12 7 801 699
AJUSA 10176610
ELRING 058.143
WILMINK GROUP WG1103614
GLASER H1145110
WILMINK GROUP WG1177951
GLASER H11451-10
BGA CH9567A
WILMINK GROUP WG1087409
VICTOR REINZ 613764510
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
ELRING 058143
WILMINK GROUP WG1228478
WILMINK GROUP WG1758610
PAYEN AH5930
WILMINK GROUP WG1736990
CORTECO 415451P
WILMINK GROUP WG1449483
WILMINK GROUP WG1002913
VICTOR REINZ 61-37645-10
BMW 11127801699
BMW 11 12 7 801 699
AJUSA 10176610
ELRING 058.143
WILMINK GROUP WG1103614
GLASER H1145110
WILMINK GROUP WG1177951
GLASER H11451-10
BGA CH9567A
WILMINK GROUP WG1087409
VICTOR REINZ 613764510
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 058.143 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.57 мм |
| Товщина після затягування | 1.57 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 1.03 мм |
| Діаметр | 84.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 857 ₴


