Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 TDI 10-18/Porsche Cayenne/Macan 3.0D 10- (4-6 цил.) (1,68mm)(d=84mm) 299.820 (ELRING)
2 074 ₴
- В наявності
- Код: EL299820
Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 TDI 10-18/Porsche Cayenne/Macan 3.0D 10- (4-6 цил.) (1,68mm)(d=84mm) 299.820 (ELRING)В наявності
2 074 ₴
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Touareg 3.0 V6 TDI 10-18/Porsche Cayenne/Macan 3.0D 10- (4-6 цил.) (1,68mm)(d=84mm)
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1191900
WILMINK GROUP WG1904111
PORSCHE 958.104.173.31
AUDI 059103383KR
BGA CH0130C
WILMINK GROUP WG1245107
WILMINK GROUP WG1704479
WILMINK GROUP WG2149524
AUDI 059103383JR
AUDI 059 103 383 KR
VICTOR REINZ 61-37440-20
CORECO 83403323
AUDI 059 103 383 JR
WILMINK GROUP WG1449858
PORSCHE 95810417330
PORSCHE 958.104.173.30
PORSCHE 95810417331
VICTOR REINZ 613744020
Прокладки двигуна
Оригінальні номери
WILMINK GROUP WG1191900
WILMINK GROUP WG1904111
PORSCHE 958.104.173.31
AUDI 059103383KR
BGA CH0130C
WILMINK GROUP WG1245107
WILMINK GROUP WG1704479
WILMINK GROUP WG2149524
AUDI 059103383JR
AUDI 059 103 383 KR
VICTOR REINZ 61-37440-20
CORECO 83403323
AUDI 059 103 383 JR
WILMINK GROUP WG1449858
PORSCHE 95810417330
PORSCHE 958.104.173.30
PORSCHE 95810417331
VICTOR REINZ 613744020
Прокладки двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 299.820 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина після затягування | 1.68 мм |
| Проекція поршня від | 0.97 мм |
| Проекція поршня до | 1.08 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Місце встановлення | Ліва |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A6, A8, A5, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 074 ₴

